هزینه لابیاپلاستی در تهران | هزینه لابیاپلاستی با لیزر در تهران

هزینه لابیاپلاستی

خانم های زیادی وجود دارند که از شکل و اندازه لابیای واژن خود ناراضی هستند. امروزه این مشکل با عمل لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) حل شده است. اما این عمل چه قدر هزینه دارد؟ آیا روش های مختلف در هزینه تاثیر دارد؟ چه عواملی روی هزینه عمل تاثیر می گذارد ؟ چرا دستمزد هر پزشک برای انجام عمل با دیگری فرق دارد؟ این ها سوالاتی هستند که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد. در این مقاله فاکتورهای موثر بر لابیاپلاستی را بررسی کرده و توضیح داده ایم. همچنین می توانید از فهرست زیر برای دسترسی به قسمت های مختلف مقاله استفاده کنید.

عمل لابیاپلاستی به چه افرادی توصیه می شود؟

قبل از این که بخواهیم در رابطه با هزینه لابیاپلاستی صحبت کنیم باید دید که چه کسانی نیاز به انجام عمل لابیاپلاستی دارند. در واقع سوال به این صورت است که، چه کسانی نیاز به هزینه کردن برای زیبایی واژن خود دارند. لابیاپلاستی عمل پر هزینه ای نیست اما باید دید آیا به انجام آن واقعا نیاز است یا خیر.

اگر در یکی از دسته های زیر قرار دارید بهتر است مقداری از پس اندازتان را صرف عمل لابیاپلاستی بکنید:
1- خانم هایی که مادرزادی لابیا های بزرگ و افتاده دارند.
2- خانم هایی که بعد از زایمان واژن آن ها طراوت گذشته را ندارد.
3- خانم هایی که از واژن خود خجالت می کشند و احساس کمبود اعتماد به نفس دارند.
4- خانم هایی که در پوشیدن لباس های تنگ دچار مشکل هستند.
5- خانم هایی که هنگام نشستن روی سطوح باریک مانند دوچرخه احساس درد و ساییدگی دارند.
6- خانم هایی که در رابطه جنسی دچار مشکل هستند.
7- خانم هایی که به دلیل بزرگی لابیا دچار مسائلی مانند مشکل در ادرار کردن، مشکل در نظافت واژن و … هستند.

بیشتر بخوانید: لابیاپلاستی برای این زنان ممنوع است!

قیمت لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک عمل جراحی کوتاه اما پیچیده می باشد که نیاز است جراح مهارت زیادی داشته باشد. در نتیجه چون زمان آن کوتاه است نباید انتظار داشته باشید هزینه خیلی کمی داشته باشد. البته هزینه لابیاپلاستی نسبت به نتایج آن بسیار به صرفه است و کاملا ارزش آن را دارد. در کل هزینه لابیاپلاستی نسبت به عمل های زیبایی مشابه بسیار کمتر است.

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، عمل لابیاپلاستی با لیزر نیز قابل انجام است. نتایج بدست آمده با لیزر بسیار ظریف می باشد و امکان خطای انسانی در آن به صفر رسیده است. عدم نیاز به بخیه، دوره نقاهت کوتاه تر، نتایج طبیعی تر، عدم خونریزی در حین عمل و… از مزایای استفاده از لیزر در لابیاپلاستی می باشد.

لابیاپلاستی با لیزر

همانطور که گفته شد لیزر یک تکنولوژی جدید است و طبیعی است که هزینه آن هم کمی بیشتر باشد. یکی از بهترین دستگاه های لیزر لابیاپلاستی، لیزر مونالیزا است که کاربرد های فراوانی در عمل های زیبایی زنان دارد. استفاده از لیزر مونالیزا باعث می شود بعضی هزینه های جانبی مانند بخیه کردن از لیست هزینه های شما حذف شود. همچنین در لابیاپلاستی با لیزر از بیهوشی استفاده نمی شود و در نتیجه هزینه آن کسر خواهد شد. در کل توصیه می شود اگر قصد انجام لابیاپلاستی دارید، با کمی هزینه بیشتر لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهید.

اگر شما هم قصد انجام لابیاپلاستی را دارید ما به شما لابیاپلاستی با لیزر را پیشنهاد می کنیم. دکتر سیما مظفرجلالی سالها در زمینه عملهای زیبایی زنان تبحر دارند و رضایت بالای مراجعین ایشان دلیلی بر همین موضوع است. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره لابیاپلاستی با لیزر با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ (مشاور لیزر و زیبایی مطب) تماس بگیرید.

آیا بیمه عمل لابیاپلاستی را پوشش می دهد؟

یکی از سوالاتی که اکثر متقاضیان عمل لابیاپلاستی دارند این است که آیا بیمه هزینه های این عمل را پرداخت می کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. عمل لابیاپلاستی در دسته عمل های زیبایی قرار دارد به همین دلیل متاسفانه بیمه ها هزینه های این عمل را پوشش نمی دهند.

عوامل موثر بر قیمت لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی تقریبا برای هیچ دو نفری دقیقا به اندازه هم نیست. زیرا عوامل زیادی در قیمت این عمل نقش دارند. در ادامه به چندین عامل مهم در هزینه لابیاپلاستی اشاره می کنیم:

لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی
همانطور که گفته شد هزینه لابیاپلاستی با لیزر بیشتر از جراحی است اما نتایج بهتری خواهید گرفت. بسته به میزان هزینه خود می توانید یکی از این دو روش را برای انجام عمل انتخاب کنید.

مهارت و تخصص پزشک
پزشکانی که تجربه و مهارت بیشتری در انجام عمل دارند نتایج بهتری به شما خواهند داد. در واقع تجربه و تخصص پزشک یک نوع تضمین برای نتیجه مطلوب است که این مساله باعث می شود مقداری هزینه عمل بیشتر شود. همچنین عمل نزد پزشکانی که دوره های تخصصی استفاده از لیزر را گذرانده باشند طبیعتا در کنار هزینه بیشتر، نتایج بهتری نیز خواهد داشت.

شکل و اندازه لابیا
یکی از عواملی که باعث می شود به صورت غیر حضوری نتوان هزینه لابیاپلاستی را به بیماران اعلام کرد، اندازه لابیای آن ها است. پزشک تا شکل و اندازه لابیا را مشاهده نکند و میزان آسیب و دفرمگی آن را مشخص نکند نمی تواند در مورد قیمت نظر قطعی بدهد. بعضی از افراد فقط به یک اصلاح جزئی در یک سمت لابیا نیاز دارند که هزینه آن کمتر خواهد بود. در صورتی که بعضی از خانم ها لابیای بزرگی دارند و باید قسمت های زیادی از آن برش بخورد و ترمیم شود که باعث می شود هزینه آن بیشتر شود. همچنین در برخی موارد برای زیبایی بیشتر نیاز به اصلاح هود کلیتوریس و یا همان عمل هودکتومی نیز وجود دارد که هزینه آن به عمل شما اضافه می شود.

شکل و اندازه لابیا

نوع دارو های بیحسی و دیگر دارو های تجویزی
هر یک از پزشکان با توجه به شرایط بیمارشان دارو های خاصی را برای بی حسی و بعد از عمل تجویز می کنند. این دارو ها از نظر قیمتی با یکدیگر تفاوت دارند. به عنوان مثال بعضی از خانم ها بعد از عمل دردی ندارند و تنها به یک مسکن سبک نیاز دارند. بعضی از خانم ها درد بیشتری دارند در نتیجه مسکن های قوی تری برای بعد از عمل نیاز خواهند داشت.

انجام عمل های همزمان
یکی از مزایای عمل لابیاپلاستی با لیزر این است که می توانید در کنار آن عمل های زیبایی دیگری نیز انجام دهید. عمل هایی مانند سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن و تزریق چربی به واژن را می توان در کنار لابیاپلاستی انجام داد. مزیت این کار این است که می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. با این که دو عمل همزمان هزینه بیشتری دارد اما از مجموع هر کدام به صورت تکی کمتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تزریق چربی به واژن در تهران و هزینه آن

شهر و مکان انجام عمل
یکی دیگر از عواملی که در قیمت لابیاپلاستی تاثیر گذار است مکانی است که می خواهید عمل را انجام دهید. در شهر های بزرگ مانند تهران، اصفهان و شیراز پزشکان به دستگاه های جدیدتری مجهز هستند و در نتیجه هزینه عمل نیز مقداری بالاتر خواهد بود. در کل توصیه می شود این عمل را در شهر های بزرگ و نزد متخصصان با تجربه انجام دهید تا از نتایج آن مطمئن شوید.

مطب خانم دکتر سیما مظفر جلالی یکی از مجهزترین مراکز زیبایی زنان در تهران می باشد که عمل لابیاپلاستی را به طور تخصصی انجام می دهند. برای اطلاع دقیق از هزینه لابیاپلاستی می توانید با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس بگیرید.

هزینه های جانبی لابیاپلاستی

هم لابیاپلاستی با جراحی و هم با لیزر نیاز به یک سری مراقبت های جانبی دارند. در لابیاپلاستی با جراحی باید هزینه بخیه کردن و مواد مورد نیاز آن را بپردازید. بعد از عمل هم برای مراقبت از بخیه ها باید دارو مصرف کنید و از پمادهای مخصوص استفاده نمایید. همچنین شاید نیاز باشد برای مراقبت از بخیه ها و ساییده نشدن لب های واژن لباس راحتی مخصوص تهیه نمایید که البته هزینه زیادی نخواهد داشت.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

بیشتر بخوانید: مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی در تهران

همانطور که قبلا هم گفته شد یکی از بهترین روش های لابیاپلاستی انجام آن به وسیله لیزر مونالیزا است. مطب خانم دکتر مظفرجلالی مجهز به جدیدترین تجهیزات زیبایی روز دنیاست. دکتر مظفرجلالی متخصص زنان و زایمان یکی از مجرب ترین پزشکان تهران در انجام عمل لابیاپلاستی می باشد. خانم های عزیز می توانند برای مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل و گرفتن مشاوره به مطب ایشان مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس بگیرید.

به این مقاله چند ستاره میدید؟!
[تعداد: 10    میانگین: 3.1/5]

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)

عمل زیبایی واژنلابیاپلاستیلابیاپلاستی با لیزر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code