روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی + مزایا و هزینه

روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

عمل زیبایی واژن به تازگی در ایران نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. عملهایی مثل عمل زیبایی کلیتوریس و سفید کردن واژن به افزایش اعتماد به نفس خانمها در روابط زناشویی کمک می کند. افرادی که دچار تیرگی و چین و چروک در واژن خود هستند، به کمک روش های جوانسازی واژن می توانند این مشکل را برطرف کنند. در این مقاله به روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی خواهیم پرداخت. برای دسترسی آسان به قسمت های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده نمایید.

روشن سازی واژن چیست؟

تحت تاثیر عوامل مختلف، چین و چروکهایی در واژن ایجاد می شود. به همین دلیل نیز واژن سفیدی و جوانی خود را از دست می دهد. این عارضه برای همه خانمها اتفاق می افتد. تیرگی واژن باعث کاهش اعتماد به نفس بعضی از خانمها در برقراری رابطه جنسی می شود. به همین دلیل خانمهای زیادی به دنبال رفع تیرگی واژن خود هستند. خوشبختانه این عارضه قابل درمان است و روش های مختلفی برای رفع تیرگی واژن وجود دارد که به طور کلی به آنها روشهای روشن کردن واژن می گویند. روشن کردن واژن قطعا می تواند به سفید شدن دوباره واژن و جوانسازی واژن خانمها زیادی کند. روشن سازی واژن یکی از روشهای عمل زیبایی واژن (تنگ کردن واژن، پروتز واژن، لابیاپلاستی، تزریق چربی به واژن و غیره) است.

روشن سازی واژن

علت تیرگی واژن

علت تیره شدن واژن خانمها دلایل متعددی می تواند داشته باشد. برخی از این دلایل عبارتند از:

 • افزایش سن: افزایش سن و کاهش بافت چربی در ناحیه واژن، می تواند چین و چروک هایی رو در ناحیه واژن ایجاد کند. این مسئله باعث تیرگی و شلی واژن می شود.
 • بارداری و زایمان: فشارهای وارده به واژن و تغییرات هرمومی به خاطر بارداری و زایمان می تواند باعث تیرگی واژن شود.
 • فعالیت های ورزشی سنگین: ورزشهای سنگین و همچنین دوچرخه سواری باعث فشار به واژن و تیرگی آن می شود.
 • یائسگی: تغییرات هرمونی در یائسگی می تواند عامل تیرگی واژن در خانمها باشد.
 • تغییرات هورمونی: برخی بیماری ها می توانند باعث تغییرات هرمونی و در نتیجه تیرگی واژن شوند.

تغییرات هورمونی

 • نپوشیدن لباس زیر نخی: پوشیدن لباسهای زیر که غیرنخی هستند باعث تعریق، عفونت و فشار به پوست واژن می شوند.
 • پوشیدن لباسهای تیره: پوشیدن این رنگ  از لباسها به مرور تاثیر خواهد گذاشت. این لباسها نور بیشتری را جذب می کند و باعث تیرگی پوست می شوند.
 • پوشیدن لباس های تنگ: این نوع لباسها اصطکاک را در ناحیه واژن زیاد می کند و باعث تیرگی واژن می شود.
 • خشک کردن نامناسب لباسها: خشک کردن لباسهای زیر در فضای مرطوب حمام به جای فضاهای باز و زیر نور خورشید باعث بروز عفونت در خانمها می شود. این عفونتها تیرگی واژن را به دنبال دارند.
 • دلایل ارثی و ژنتیکی
 • کمبود بعضی از ویتامینها و مواد غذایی
 • پرکاری و یا کم کاری تیروئید

اگر شما هم از تیرگی واژن خود احساس ناراحتی دارید و می خواهید برای همیشه این مشکل را حل کنید، ما خانم دکتر سیما مظفر جلالی را پیشنهاد می کنیم. دکتر مظفر جلالی با سال ها تجربه و عمل های موفق بهترین متخصص در روشن سازی واژن می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت معاینه با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس حاصل فرمایید.

روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

همانطور که گفته شود روش های مختلفی برای سفید کردن واژن وجود دارد. یکی از این روشها، سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی است که نسبت به سفید کردن واژن با لیزر نتایج بهتری را نشان می دهد. روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی یک روش جدید است که می تواند به روشن سازی بخش بیرونی ناحیه تناسلی خانمها کمک زیادی کند. اما کربوکسی تراپی چیست ؟
کربوکسی تراپی یک روش ایمن و پر طرفدار برای جوانسازی واژن، رفع خشکی واژن، کاهش خارش و درد در حین نزدیکی و غیره است. در این روش روشن کردن واژن، پزشک متخصص گاز دی اکسید کربن را به بافت واژن تزریق می کند. با تزریق این گاز گردش خون و اکسیژن رسانی در این ناحیه بیشتر می شود. در نتیجه، مویرگ سازی در بخش بیرونی واژن تحریک می شود. این مسئله به جوانسازی و روشن کردن واژن و رفع تیرگی واژن کمک می کند.

دستگاه کربوکسی تراپی

مزایای روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی نسبت به روشهای دیگر نتایج بهتری را نشان داده است. از مزایای سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش خونرسانی و اکسیژن رسانی به بافت بیرونی واژن
 • افزایش متابولیسم و بهبود تغذیه در بخش بیرونی واژن
 • این روش به صورت سرپایی است
 • بدون عوارض
 • کاملا طبیعی و ایمن است و هیچگونه ماده غیرطبیعی در آن به کار نمی رود.

کربوکسی تراپی چه عوارضی دارد؟

کربوکسی تراپی روشی ایمن و بدون خطر برای رفع تیرگی واژن است و تا کنون هیچ عوارض جدی به دلیل تزریق کربوکسی یا همان دی اکسید کربن گزارش نشده است.  البته مشاهده برخی موارد خفیف بعد از جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی وجود دارد که کاملا طبیعی است. عوارضی مثل:

 • درد
 • سوزش
 • کبودی
 • تورم

این عوارض کاملا عادی هستند و به تدریج و با طی دوره نقاهت کاملا از بین می روند.

درد در ناحیه

هزینه کربوکسی تراپی واژن

هزینه روشن کردن واژن با کربوکسی تراپی به شدت تیرگی واژن فرد، تعداد جلسات مورد نیاز، مهارت پزشک، محلی که برای انجام کربوکسی تراپی انتخاب می کنید (مطب، کلنیک یا … ) و مشکلات و بیماریهای فرد مراجعه کننده بستگی دارد. حتی گاهی مواقع ممکن است فرد در کنار سفید کردن واژن تمایل داشته باشد لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن یا سایر عملهای زیبایی واژن را نیز انجام دهد. در نتیجه هزینه کربوکسی تراپی متغییر خواهد بود. بهترین کار، تماس با مطب یا مراجعه به پزشک متخصص است. بعد از انجام معاینه او به شما دقیقا خواهد گفت که چه هزینه ای برای رفع تیرگی واژن تان باید پرداخت کنید.

اگر شما هم مایل به رفع تیرگی واژن با کربوکسی تراپی هستید، ما خانم دکتر سیما مظفر جلالی را پیشنهاد می کنیم. دکتر مظفر جلالی با سال ها تجربه در این زمینه، بهترین متخصص روشن سازی واژن هستند. جهت کسب اطلاعات در مورد هزینه روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی یا تعیین وقت معاینه با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس حاصل فرمایید.

سوالات پرتکرار در باره سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

در مورد کربوکسی تراپی برای سفید کردن واژن سوالات زیادی پرسیده می شود. پر تکرارترین این سوالات عبارت است از:

آیا سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی در دوران بارداری خطرناک است؟
انجام این عمل زیبایی واژن در این دوره به هیچ عنوان توصیه نمی شود. چون ممکن است بعد از زایمان نتیجه عمل شما تغییر کند. البته بعد از زایمان نیز با تغییرات هرمونی مواجه هستید. این تغییرات روی تیرگی واژن شما تاثیر خواهند داشت. بهتر است بعد از زایمان این کار را انجام دهید. همچنین در دوران بارداری بهتر است هر عمل اضافه ای را به بعد از زایمان موکول کنید حتی اگر این عملها به جنین شما آسیب نمی رسانند.

آیا سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی درد دارد؟
انجام این روش کمی دردناک است ولی کاملا قابل تحمل خواهد بود.

روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی چقدر باعث سفید شدن واژن می شود؟
روشن شدن واژن در بیشتر افراد بالای 70 درصد است. مقدار روشن شدن به تعداد جلسات و پوست شما نیز بستگی دارد. ولی تاثیرات سفیدکردن واژن کاملا قابل مشاهده خواهد بود و به جوانسازی و زیبایی واژن شما کمک خواهد کرد.

برای رفع تیرگی واژن با کربوکسی تراپی چند جلسه کربوکسی تراپی نیاز دارم؟
معمولاً یک تا سه جلسه کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی واژن کافی است. اگر مشکل شما شدید باشد و به جلسات بیشتری نیاز داشته باشید، بعد از معاینه اولیه به شما اعلام می شود.

فاصله بین جلسات کربوکسی تراپی واژن چقدر است؟
معمولا فاصله بین جلسات کربوکسی تراپی برای سفید کردن واژن یک ماه در نظر گرفته می شود. چون پوست خارجی واژن باید فرصت ترمیم داشته باشد. به همین دلیل برای گرفتن نتیجه ی بهتر، سعی می شود بین هر جلسه کربوکسی تراپی یک ماه فاصله بیفتد.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی چقدر ماندگاری دارد؟
بسیاری از مراجعه کنندگان در مورد میزان ماندگاری سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی سوال می کنند. ماندگاری نتیجه ی کربوکسی تراپی به مسائل مختلفی بستگی دارد. مثلا اینکه فرد چه سابقه بیماری داشته باشد. بیماری هایی که تغییرات هرمونی دارند روی رنگ واژن تاثیرگذار هستند. همچنین نحوه تزریق دی اکسید کربن یا مهارت پزشک، انجام مراقبت های جلوگیری از تیرگی واژن و غیره، همگی بر ماندگاری نتیجه کار تاثیر خواهند داشت.

روشن سازی واژن به روش کربوکسی تراپی سریع نتیجه می دهد؟
خیر باید صبور باشید. فاصله جلسات یک ماه است. کربوکسی تراپی به روش کاملا طبیعی برای جوانسازی واژن استفاده می شود. باید به بافت واژن فرصت ترمیم بدهیم. با کمی صبر حتما نتیجه ی رضایت بخشی را مشاهده خواهید کرد.

در این مقاله سعی کردیم به سوالات شما درباره کربوکسی تراپی برای سفید کردن واژن پاسخ دهیم. چنانچه سوال دیگری در این مورد دارید می توانید آنرا با ما در بخش نظرات زیر این مقاله مطرح کنید.

به این مقاله چند ستاره میدید؟!
[تعداد: 4    میانگین: 3.8/5]

روشن سازی واژن

روشن سازی واژن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code