بهترین دکتر متخصص زنان و زایمان در گیشا

بهترین متخصص زنان در گیشا

از زمانی که یک دختر به سن بلوغ می رسد تا 70 سالگی و حتی بعد از آن به معاینات سالانه متخصص زنان نیاز خواهد داشت. در مواردی مثل بیماری های زنانه یا اختلالاعات قاعدگی و بارداری انتخاب دکتر زنان خوب از اهمیت بیشتری برخوردار است. خانمها در مواجه با چنین شرایطی حساسیت بیشتری برای انتخاب دکتر زنان خوب دارند. در این مقاله به شما خواهیم گفت چگونه می توانید یک دکتر زنان خوب را از بین سایر متخصصان انتخاب کنید. برای دسترسی به قسمت های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

وظایف دکتر متخصص زنان را بشناسید

از جمله مهمترین وظایف یک دکتر خوب متخصص زنان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توانایی تشخیص سریع و درست
 • توانایی تصمیم گیری صحیح و سریع درباره بهترین روش درمان یا جراحی
 • پیگیری مداوم وضعیت بیمار تا زمانی که خطر برطرف شود یا مشکل بیمار کاملا حل شود
 • مشاوره قبل از بارداری، مراقبتهای دوران بارداری و زایمان
 • انجام تست های پاپ اسمیر،  معاینات لگن، واکسن HVP و …
 • درمان نازایی
 • درمان مشکلات یائسگی
 • تشخیص و درمان انواع بیماریها یا سرطانهای دستگاه تناسلی
 • عمل زیبایی و جوانسازی واژن

ویژگی متخصص زنان خوب

یک متخصص زنان خوب باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد:

 • باید در تشخیص، درمان و جراحی مهارت و تجربه بالایی داشته باشد.
 • باید متعهد و مسئول بوده و هر زمان که به او نیاز دارید در دسترس شما باشد. مثلا بدون اطلاع شما به سفر نرود به خصوص در ماه های آخر بارداری و نزدیک زایمان شما
 • از درجه اعتبار علمی برخوردار باشد و گواهی ها و مدرک تحصیلی او از دانشگاه های معتبر باشد.
 • امین و رازدار باشد تا بتوانید به راحتی در مورد مشکلات خود صحبت کنید و مطمئن باشید بدون رضایت شما با شخص دیگری در مورد مسائل تان صحبت نمی کند.
 • برخورد خوبی با شما داشته باشد و بتوانید به راحتی در مورد مشکلات خود با او صحبت کنید. به عبارت دیگر برای مسائل مختلفی که طی بارداری پشت سر می گذارید، شنونده ی خوبی باشد.
 • خوشنام و دارای شهرت خوبی باشد. اگر در مورد پزشک از بیماران دیگر سوال کنید باید از نظر مهارت، اخلاق حرفه ای و تجربه پزشکی باید مورد تایید بیماران قبلی باشد.

پزشک خوش برخورد

اگر برای تشخیص یا درمان بیماریهای زنانه خود، دنبال یک دکتر خوب زنان در غرب تهران هستید، خانم دکتر سیما مظفرجلالی را به شما پیشنهاد می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت می توانید با شماره 02188263428 تماس حاصل فرمایید.

برای انتخاب دکتر زنان باید چه چیزهایی را در نظر گرفت؟

پیش از اقدام به بارداری باید به دنبال یک دکتر خوب زنان و زایمان برای خود باشید. متخصصان زیادی در این زمینه وجود دارند اما باید کسی را انتخاب کنید که با شرایط شما کاملا سازگار باشد. برای انتخاب یک دکتر خوب زنان و زایمان باید به نکات زیر توجه کنید:

توجه به جنسیت متخصص زنان:
در طول بارداری و زایمان با مشکلات مختلفی درگیر خواهید بود، شاید سوالاتی داشته باشید که از پرسیدن آن خجالت بکشید. بنابراین بهتر است اگر کاملا با متخصص مرد راحت نیستید حتما یک دکتر زنان خوب از بین متخصصین خانم انتخاب کنید. راحتی شما با پزشک مسئله بسیار مهمی است.

انتخاب یک متخصص زنان خوب در نزدیکی محل زندگی تان:
در طول بارداری و زایمان باید چکاپ های مختلفی انجام دهید. رفت و آمد به مطب پزشک از سه ماهه دوم بارداری تا زایمان برایتان سخت تر خواهد شد. بنابراین متخصصی را انتخاب کنید که به محل زندگی شما نزدیکتر است.

مشورت با ماما یا دیگران:
برای مطمئن بودن از اینکه پزشک متخصص زنان خوبی را برای دوران بارداری انتخاب می کنید، می توانید در این مورد مشورت کنید. خانمهایی که قبلا وضع حمل کرده اند می توانند در معرفی یک دکتر خوب زنان و زایمان به شما کمک کنند. حتی می توانید از دکتر ماما که همیشه معاینات شما را انجام می دهد کمک بخواهید. ماما در طول سالهای خدمت خود با متخصصان زنان و زایمان مختلفی سر و کار داشته و می تواند بنا به شرایط شما بهترین گزینه ها را معرفی کند.

تعامل خوب و راحتی با پزشک:
هر متخصص زنان و زایمان در کار خود، روش خاصی برای تعامل با مادران باردار دارد. از بین متخصصان خوب زنان و زایمان کسی را انتخاب کنید که با تمام شرایط شما منطبق است. اگر تعامل و ارتباط خوبی با پزشک خود ندارید یا با روش کار او راحت نیستید می توانید دنبال یک دکتر زنان خوب دیگر باشید.

برای چه مواردی باید به دکتر زنان مراجعه کرد؟

در صورت مشاهده علائم زیر دختران و زنان در هر سنی که باشند باید به دکتر متخصص زنان مراجعه کنند:

 • بهم خوردن نظم پریودی
 • بوی بد یا رنگ غیرطبیعی ترشحات واژینالی
 •  درد لگن
 • مشاهده هر نوع جوش غیر طبیعی و زگیل تناسلی
 •  سوزش، خارش یا درد در ناحیه تناسلی
 • هر نوع درد و تغییر شکل غیر طبیعی در سینه ها

درد لگن

مراقبت های دوران بارداری توسط دکتر زنان با تجربه

یکی از وظایف متخصص زنان و زایمان، انجام برنامه های مراقبتهای دوران بارداری است. بعضی بارداری ها پر خطر هستند. اگر شما هم در دسته بارداریهای پرخطر زیر قرار دارید حتما باید یک دکتر زنان با تجربه برای دوران بارداری تان انتخاب کنید:

 • دارای بیماریهای مزمن
 • در صورتی که بیش از ۳۵ سال دارید
 • اهل سیگار، الکل و اعتیاد
 • بعد از داشتن چند فرزند، بعد از سالها دوباره باردار شده اید
 • دارای سابقه سقط جنین، زایمان زودرس یا سزارین
 • در بارداری قبلی خود عوارض خاصی داشته اید

معرفی دکتر زنان خوب در گیشا

در انتخاب دکتر خوب زنان و زایمان گفتیم که باید پزشکی را انتخاب کنید که دارای اعتبار علمی، تعهد، خوشنامی باشد. به علاوه باید پزشکی را انتخاب کنید که دسترسی به او راحت بوده و نزدیک محل سکونت شما باشد. اگر شما هم در منطقه گیشا زندگی می کنید و به دنبال یک دکتر خوب متخصص زنان و زایمان هستید، پیشنهاد می کنیم از تخصص خانم دکتر سیما مظفر جلالی بهره مند شوید.  ایشان متخصص زنان، زایمان و جراحی های زیبایی زنان هستند.

خدمات زیبایی و لیزر توسط خانم دکتر مظفرجلالی در گیشا

خانم دکتر سیما مظفر جلالی، علاوه بر تشخیص و درمان بیماری های زنان، بی اختیاری ادراری، مشاوره قبل از بارداری و مراقبتهای دوران بارداری، عمل های زیبایی واژن و لیزر مونالیزاتاچ و جراحی هایی مثل جراحی هیسترکتومی را نیز انجام می دهند. شما هم برای عمل زیبایی زنان می توانید با مراجعه به مطب ایشان از خدمات زیبایی زنان زیر بهره مند شوید:

دکتر سیما مظفرجلالی

برای بهره مندی از عمل های زیبایی واژن توسط یک دکتر خوب زنان در گیشا، خانم دکتر سیما مظفرجلالی را به شما پیشنهاد می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با شماره 02188263428 تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی

خانمها از سن بلوغ تا بعد یائسگی به معاینات سالیانه توسط متخصص زنان نیاز دارند. برای هر نوع بیماری، عارضه یا مشکلی که در سینه یا دستگاه تناسلی دارید می توانید به دکتر متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید. برای انتخاب متخصص زنان خوب باید ویژگی های یک دکتر خوب زنان را بشناسید. در انتخاب یک دکتر خوب زنان باید اعتبار و گواهی، خوشنامی، در دسترس بودن پزشک، نزدیک بودن مطب به محل زندگی، مهارت، تجربه و غیره را در نظر بگیرید. اگر در منطقه گیشا سکونت دارید یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان خانم دکتر مظفر جلالی هستید که پیشنهاد می کنیم به ایشان مراجعه کنید.

امیدواریم در این مقاله به سوالات شما در مورد انتخاب یک دکتر خوب زنان در غرب تهران (گیشا) پاسخ داده باشیم. سوالات خود در این مورد را می توانید از طریق نظرات زیر این مقاله با ما در میان بگذارید.

به این مقاله چند ستاره میدید؟!
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

بی اختیاری ادرارتزریق چربی به واژن در تهرانتنگ کردن واژنروشن سازی واژنلابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)لیزر مونالیزا تاچ

بی اختیاری ادرارتزریق چربی به واژنتنگ کردن واژنروشن سازی واژنلابیاپلاستیلیزرمونالیزاتاچ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code